Zadzwoń do nas14 67 61 013
WYMIANA PASKÓW ROZRZĄDU

Zastanawiasz się po przejechaniu ilu kilometrów powinieneś wymienić pasek rozrządu w swoim samochodzie? Zazwyczaj za górny limit przyjmuje się 100 tys. km, ale czasem warto to zrobić wcześniej!

Kupując samochód używany nigdy nie mamy 100% pewności, kiedy wymieniano w nim pasek rozrządu. Dlatego wybierając się w dalszą trasę lub planując intensywną eksploatację takiego samochodu w warunkach miejskich warto zainwestować w wymianę paska rozrządu… Wcześniejsza wymiana paska jest również zalecana w przypadku samochodów, które nie są często eksploatowane. Wówczas nie powinniśmy czekać do osiągnięcia określonego przebiegu, ale wymieniać pasek co 5 lub 6 lat.

Ta stosunkowo niewielka inwestycja może nam oszczędzić sporo nerwów i kosztów, jakie wiążą się z kapitalnym remontem silnika, jaki może nas czekać jeśli pasek pęknie.

Korzystając z naszej oferty wymiany pasków rozrządu Klienci mają pewność profesjonalnej i kompleksowej obsługi. Razem z paskiem rozrządu wymieniamy wszystkie rolki napinające, które także ulegają zużyciu i powinny być wymieniane przy każdej wymianie paska. W przypadku pojazdów, w których pompa cieczy chłodzącej jest napędzana paskiem rozrządu proponujemy również wymianę pompy.